O NAS


531Zajmujemy się obsługą gastronomiczną wszelkich imprez takich jak: bankiety, pikniki, festyny, rauty, imprezy okolicznościowe. Specjalizujemy się w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zamówień.

W naszym zespole znajdziecie fachowców, którzy od wielu lat poprzez szkolenia i praktykę doskonalą potrawy które serwujemy. Naszym atutem jest doświadczenie, profesjonalizm, kreatywność oraz elastyczność w działaniu. Potrafimy sprawić, aby każda impreza stała się niezapomnianym wydarzeniem. Zadbamy o każdy detal dotyczący zarówno naszych potraw, sposobu ich serwowania jak i dekoracji stołów. Nasza domena to nie tylko wspaniały smak ale także kompozycja, estetyka oraz kultura podania.

Wyspecjalizowaliśmy się w organizacji bankietów, w naszej ofercie znajdują się oprócz kilkunastu list menu także doskonałe lokacje w samym Wrocławiu i okolicach. Potraw najlepiej jest spróbować a nie rozpisywać się nad ich doskonałą kompozycją i balansem smaków. Dlatego nie będziemy tutaj naużywali przymiotników. Sugerujemy po prostu aby skorzystali Państwo z naszych usług. Jeśli natomiast chodzi o całą sferę poza kulinariami to możemy polecić piękne, klimatyczne sale w samym centrum miasta, przykłady znajdują się w zakładce Sale bankietowe. Godnym polecenia są także usługi artystyczne, które świadczą nasi koledzy z teamu Najlepszaimpreza.pl. Zespół bardzo kreatywny, sprawny i bardzo dokładny. Z wielkim pietyzmem podchodzą do każdego zadania. Zawsze kiedy nasze bankiety mają zostać wzbogacone o część artystyczną korzystamy z usług naszych kolegów. Poza bankietami zajmujemy się również obsługą konferencji, szkoleń, rautów. W okresie letnim zajmujemy się również organizacją pikników. A karkówka duszona w musztardzie dijon, żeberka duszone w kapuście czy warzywa duszone w ziołach prowansalskich cieszą sie wielką popularnością.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie dbając o charakter imprezy i właściwy dobór menu. Surowce z których korzystamy są najwyższej jakości a nasze dania przygotowujemy według najlepszych i sprawdzonych przepisów. Celem naszym jest zarówno wysoka jakość usług jak i zadowolenie klienta. Skontaktuj się z nami a my stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę.